Στους ομίλους του κυπέλλου Ελλάδος προκρίθηκε ο Βόλος που επικράτησε εκτός έδρας με 2-0 του Αντίμαχου.

Η ομάδα του Βόλου προηγήθηκε στο 11ο λεπτό με τον Μάντζη, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Ηλιόπουλος στο 70ο λεπτό.

Ο Βόλος είχε αρκετές ευκαιρίες να διευρύνει κι άλλο το σκορ, με σημαντικότερες αυτές του 67ου λεπτού και του 79ου λεπτού όταν τα σουτ του Ντεντάκη και Πίσπα αντίστοιχα σταμάτησαν στο δοκάρι.

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ: Τσαραπατσάνης, , Ιωαννίδης, Θωνιάτης, Μαργαρίτης, Χατζηφούντας, Χατζησουλεϊμάν (53ο Δρόσος), Φονσέκα (78ο Χατζηπαναγιώτης),  Μπεκιλιάρης, Μποϊλής (68ο Παππάς), Βλαντιμίροφ, Χατζηβασίλης.

ΒΟΛΟΣ: Καραγκιολίδης, Ντεντάκης, Γκαλίτσιος, Ρούσσος, Ουνγιαλίδης, Ενγκουεμ (65o Πίτου Γκαρσία), Καμπαγιέρο (84o Δώρης), Πέντα, Ηλιόπουλος (76ο Πίσπας), Κότο, Μάντζης