Η ΠΑΕ Βόλος ανακοινώνει ότι οι νεαροί ποδοσφαιριστές Αλέξανδρος Τερεζίου, Αθανάσιος Τριανταφύλλου και Δημήτρης Μεταξάς υπέγραψαν επαγγελματικό συμβόλαιο.
Η ΠΑΕ Βόλος καλωσορίζει τους τρεις νεαρούς ποδοσφαιριστές στην οικογένεια της.
Η ΠΑΕ Βόλος ανακοινώνει ότι οι νεαροί ποδοσφαιριστές Αλέξανδρος Τερεζίου, Αθανάσιος Τριανταφύλλου και Δημήτρης Μεταξάς υπέγραψαν επαγγελματικό συμβόλαιο.
Η ΠΑΕ Βόλος καλωσορίζει τους τρεις νεαρούς ποδοσφαιριστές στην οικογένεια της.